poniedziałek, 17 marca 2014

Pastor Maldonado i Romain Grosjean


Siemka, dzisiaj u mnie autografy od zawodników Lotus F1.
Są one od Pastora Maldonado i Romaina Grosjeana.Romain Grosjean (ur. 17 kwietnia 1986 w Genewie) – francuski kierowca wyścigowy, mistrz serii GP2 w sezonie 2011, kierowca Formuły 1 reprezentujący barwy zespołu Lotus. Zwycięzca Race of Champions 2012.(wikipedia)
Pastor Rafael Maldonado Motta (ur. 9 marca 1985 w Maracay) – wenezuelski kierowca wyścigowy. Odznaczony komandorią Orderu Wyzwoliciela. Od 2011 roku kierowca zespołu Williams F1 Team w Formule 1. Pierwsze zwycięstwo w tej serii odniósł w Grand Prix Hiszpanii w 2012 roku. Od 30 listopada stał się zawodnikiem Lotusa w którym zastąpił Kimmi Raikonnena.(wikipedia)
Autografy są oryginalne złożone czarnym markerem na całkiem fajnych kartach (twarde, super dobrana kolorystyka). Przesyłka przyszła zza granicy w stanie uszkodzonym, ale na szczęście Poczta Polska zainterweniowała i zapobiegła dalszym uszkodzeniom (karty nie ucierpiały).
Bardzo się cieszę z tych podpisów, zdobyłem je wysyłając prośbę na e-mail, który znalazłem na blogu pod tym adresem (klik). Czekałem ponad 2 miesiące.
Pozdrawiam i zachęcam do komentowania i częstego odwiedzania mojego bloga:
Dawid


BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA KAŻDY KOMENTARZ :D


10 komentarzy: