czwartek, 17 lipca 2014

Rafał Brzozowski + KONKURS
HEJKA!
Dzisiejsza notka będzie dotyczyć autografu, który zdobyłem osobiście podczas odsłonięcia ławeczki RMF FM w Ustce.
11 lipca, razem z grupą kolonijną wybraliśmy się na koncert Rafała Brzozowskiego i Ewy Farnej. Gdy przybyliśmy na miejsce Rafał właśnie skończył swój koncert i powiedział, że będzie rozdawał autografy. Za pozwoleniem opiekunki podszedłem do barierek i czekałem na swoją kolej.
Miałem dużo szczęścia, bo akurat, obok mnie Rafał otrzymał zdjęcia do podpisu. Dostałem 5 autografów, jednak bardzo szybko rozeszły się one wśród mojej grupy. Został mi tylko 1 podpis z którego bardzo się cieszę.
Autograf jest oczywiście oryginalny, ale bez dedykacji o którą prosiłem (no ale nie byłem sam, a Rafał się spieszył :D). Na koncercie było całkiem fajnie, a pobyt nad morzem zaliczam do udanych.


 KONKURS!
W związku z tym, że popularność mojego bloga wzrasta postanowiłem zorganizować standardowy KONKURS, dotyczący „ŁAPANIA LICZNIKA”.
Pierwsza osoba które zauważy liczbę27 555 na liczniku, zrobi screena i wyśle na mojego e-maila: dawid_zbieracz@o2.pl , otrzyma autograf Andre Schurlle na karcie klubowej i pewną niespodziankę.
Zachęcam do brania udziału w konkursie, oraz komentowania i udostępniania mojego bloga.
POZDRAWIAM:
DAWID

4 komentarze: