niedziela, 15 lutego 2015

Anders Fannemel 1

Siema, rekord świata w skokach narciarskich pobity! Wczoraj Peter Prevc (250m), a dzisiaj Anders Fannemel (251,5m)! - bohater dzisiejszej notki. Wspomnę, że blisko pobicia rekordu był również Dimitry Vasiliev, który skoczył 254m, ale swojego skoku nie ustał, a szkoda. Weekend w Vikersund uważam za udany i pełen emocji.
Autograf, który dzisiaj Wam przedstawiam, jest od Andersa Fannemela - norweskiego skoczka narciarskiego. Obecnie jego forma wciąż rośnie, co jest dobrym wskaźnikiem przed MŚ w Falun. Autograf pochodzi z PŚ w Zakopanem, jest na kartce z zeszytu, bo niestety nie miałem jego zdjęcia (na następny wyjazd odpowiednio się przygotuje :D) Anders chętnie rozdawał autografy i z każdym robił sobie zdjęcie. Wiem, że podpis można zdobyć wysyłając również list z kopertą zwrotną na adres Norweskiego Związku Narciarskiego (z tego co mi wiadomo, nie potrzeba IRC):


Norges Skiforbund
Anders Fannemel
Ullevaal stadion
0840 Oslo
Norway
 Pozdrawiam i życzę wypchanych skrzynek. Ja zaczynam ferie, więc będę miał trochę czasu na wysłanie próśb :D Jakby ktoś nie widział skoku Andersa Fannemela to zamieszczam link :


8 komentarzy: